مگنارکس پلاس 2020

ادعای مطرح شده درباره استفاده از قرص مگنا آر ایکس

به گفته Janet Lever، A. Frederick و Letitia An Peplau از محققان UCLA، که تولید کننده قرص های  Magna Rx است؛ این قرص ها اندازه آلت تناسلی را پس از ۶۰ روز مصرف روزانه ۲ قرص، افزایش می دهد.

تولیدکنندگان این محصول همچنین برای اثبات ادعای خود توصیفات مشتریانی که ادعا می کنند زندگی جنسی خود را با این قرص بهبود داده اند، منتشر می کند.

شاید تا به حال یک ایمیل اسپم (ایمیل ناخواسته) دریافت کرده اید که ادعا می کنند محصولی برای افزایش اندازه آلت تناسلی و عملکرد جنسی می شود. معمولا در فضای مجازی مردان بیشتر در معرض این تبلیغات هستند. یکی از محصولاتی که در این زمینه بسیار تبلیغ می شود نیز قرص مگنا آر ایکس است. دارویی که در تبلیغات اینترنتی به عنوان داروی افزایش سایز آلت تناسلی مردان و افزایش شق پذیری آن معرفی می شود.

سوالات و نظرات متداول برخی از مصرف کنندگان مگنارکس
پرسش: روزی چند عدد باید مصرف کرد؟

پاسخ: همراه این محصول یک بروشور و راهنمای استفاده فرستاده می شود و در آن تمام جزئیات توضیح داده شده است ولی به طور معمول این محصول باید روزی دو عدد مصرف شود.

پرسش: اگر من تعداد دو قوطی مصرف کنم نتیجه بهتری خواهم یافت؟

پاسخ: بله. نهایت استفاده از مگنا آر ایکس چهار قوطی است. به عبارت دیگر هر چقدر مصرف بیشتر باشد تاثیر گذاری این محصول و بزرگ شدن آلت شما بیشتر است ولی از ۴ قوطی دیگر نباید بیشتر مصرف کرد چون از چهار قوطی بیشتر تاثیر ندارد. در ضمن تاثیر مگنا آر ایکس از همان ابتدا کاملا معلوم است و افزایش سایز در هر دوره چه یک قوطی و چه چهار قوطی کاملا دائمی است.

پرسش: ایا این محصول موجود در فروشگاه شما اصل است؟

پاسخ: بله. همانطور که در تصاویر مشاهده می شود نمونه موجود در این فروشگاه کاملا اصل آمریکا و فاقد هر گونه مواد تقلبی می باشد.

پرسش: آیا این محصول عوارض جانبی خاصی دارد؟

پاسخ: خیر . تا به کنون بر روی ۱۰۰۰۰ بیمار و ناتوان آزمایش شده است و عوارض جانبی گزارش نشده است.

پرسش: آیا می توان به وسیله این محصول کمی دیر انزالی طبیعی نیز داشت؟

پاسخ: البته. به وسیله این محصول انزال شما در هنگام رابطه به صورت کاملا طبیعی دیرتر به وقوع می پیوندد و همچنین از سفتی و سختی آلت بیشتری برخوردار خواهید بود.

پرسش:  شما چرا مگنا آر ایکس پلاس نوشته اید؟ من یک بسته خریدم فقط نوشته مگنا آر ایکس و مثبت (پلاس) نداشت؟

پاسخ: دوست عزیز شما یک محصول درجه دوم و تقلبی خریداری کردید. محصول مگنا و مگنا آر ایکس نسخه های اولیه این دارو بودند. در بالا نیز توضیح داده شده است. در شروع ساخت این محصول اسم آن فقط مگنا (Magna) بود ولی کمی بعد فرمول جدیدتری برای اثر گذاری بهتر کشف شد و اسم آن تبدیل به مگنا آر ایکس (Magna RX) شد. چند وقت بعد دکتر جورج آگولایر کشف دیگری برای اثر پذیری قویتری کرد و تغییراتی در این محصول برای اثر پذیری بیشتر انجام شد و اسم آن به مگنا آر ایکس مثبت (+Magna RX) تغییر نام داد. محصول موجود در این فروشگاه آخرین نسخه این محصول بوده و کاملا اصل آمریکا می باشد.

مگنارکس ارائه شده توسط داروخانه اینترنتی تینا به همراه هولوگرام اصل و اختصاصی کمپانی میباشد !

روش مصرف قرص مگنا ار ایکس
طبیعی است که پتانسیل حداکثر رشد و نتایج مشاهده شده در افراد مختلف ممکن است متفاوت باشد و بستگی زیادی به سن ،وضعیت جسمانی، سابقه پزشکی و بهداشت عمومی فرد دارد لذا مطابق با هر نوع طرح مصرف نتایج به دست آمده بستگی زیادی به ثبات و ادامه استفاده از طرح مصرف انتخاب شده دارد.
هر چند که این محصول ١٠٠% طبیعی و گیاهی بوده و فاقد مواد شیمیایی مضر میباشد با این حال از مصرف بیش از حد توصیه شده خودداری نموده و یکی از طرح های پیشنهادی زیر را بعنوان طرح مصرف انتخاب نمایید.

زمان مورد نیاز برای گرفتن نتیجه کامل از این محصول دو تا چهار ماه بوده که سن ، وضعیت جسمانی ، سابقه پزشکی و بهداشت عمومی فرد تعیین کننده طول دوره درمان وی میباشد.

قرص مگنارکس پلاس فقط برای مردان بالای ١٨ سال بوده و لذا مصرف آن توسط افراد زیر ١٨ سال و بانوان ممنوع می باشد. از مصرف نامرتب و قطع مصرف قبل از پایان دوره تعیین شده خودداری نمایید. قرص ها را با توجه به جدول زیر مصرف نمایید و هر قرص را با یک لیوان آب میل نمایید

برای خرید مگنا آر ایکس و اطلاع از قیمت محصول کلیک نمایید

 طور معمول مردان برای عملکرد جنسی نیازی به این دست داروها ندارند؛ اما اگر احساس می کنید دچار مشکلاتی در زمینه توانایی جنسی هستید؛ بهتر است قبل از مصرف هر نوع دارویی، با یک پزشک متخصص اورولوژی مشورت کنید و هرگز تحت تاثیر تبلیغات قرار نگیرید.

محتویات اصلی قرص مگنا آر ایکس

سه ماده اصلی مگنا Rx عبارتند از: پیگوم، ماکا و علف های هرز بز شاخی. Pygeum از یک درخت آفریقایی در مناطق کوهستانی آفریقا و ماداگاسکار به دست می آید. ماکا از آند در پرو می آید و توسط مردم محلی، از جمله اینکاها، برای ۲۰۰۰ سال استفاده شده است. علف های هرز بز شاخی نیز در چین، ژاپن و هیمالیا وجود دارد و طبق گفته های مختلف نوع چینی دارای ویژگی های تقویت غرائز جنسی نیز می باشد.

قرص مگنارکس چیست؟

در بسیاری از کشور ها تعداد بسیار زیادی دانشکده های پزشکی و تحقیقاتی و تیم های متخصص پزشکی با تست و آزمایش هایی با دقت بسیار بالا در لابراتوارهای پیشرفته با صرف زمان زیاد روی این محصول گزارش کاملی از تایید اثر گذاری قرص مگنارکس پلاس ارائه داده اند و بسیاری از پزشکان در سراسر دنیا این دارو را برای بزرگ کردن آلت های تناسلی مردانه کوچک تجویز می کنند. این محصول توسط دکتر جرج آگوایلار تولید شده است.

دکتر جورج آگوایلار متخصص بیماری های مجاری ادرار و آلت تناسلی ، کسی که در طول سی سال بر روی بیش از ۷۰۰۰۰ بیمار که دارای مشکلات جنسی و تناسلی بوده اند تحقیق و بررسی کرده است. او برای رفع مشکل کوتاهی آلت مردان فرمول گیاهی موثری اختراع و به ثبت رساند و اولین بار با نام مگنارکس به بازار عرضه گردید  اکنون بعد از تغییرات جدیدتری برای اثر پذیری بیشتر این محصول با نام قرص مگنارکس پلاس (+MAGNA RX) ارائه شده است.

او عضو دانشکده ارولوژی سونورا و رئیس سابق انجمن اورولوژی دانشگاه ایالتی است. و نظارت و سرپرستی بیش از ۴۶ پزشک متخصص را به عهده دارد پس از سالها تحقیق و تفحص در کمتر از ۵ سال پیش دکتر جورج آگوایلار از کشف یک فرمول خارق العاده و حیرت انگیز پرده برداشت . این کشف اکنون به نام +MAGNA RX شناخته شده که به راحتی در دستان شما قرار دارد. این محصول باعث افزایش طول و کلفتی آلت مردان می شود. و باعث بزرگتر شدن آلت شما به صورت دائمی و بدون بازگشت می شود.

عوارض جانبی قرص مگنا آر ایکس

Magna Rx و مواد تشکیل دهنده آن به خوبی مورد مطالعه قرار نگرفته و دارای تاییدیه سازمان غذا و داروی امریکا (FDA) نیستند. طبق گفته Healthwise، ماکا ممکن است سبب ایجاد گواتر در صورت مصرف رژیم کم ید شود، اما به اندازه کافی شواهدی برای تایید این موضوع وجود ندارد. همچنین علف هرز بز شاخی هرگز نباید با داروهای تجویزی ناباروری مصرف شود، زیرا واکنش آن با این داروها مورد مطالعه قرار نگرفته است.

هشدار

محصولات گیاهی و داروهای طبیعی به کمک آزمایشات مواد غذایی و دارویی تولید نمی شوند. در نتیجه قرص Magna Rx نیز برای استفاده دارای تاییدیه پزشکی نیست. همچنین مواد گیاهی می توانند هر گونه عوارض جانبی را در صورت مصرف داروهای دیگر داشته باشند. و در نهایت اینکه مطالعات بالینی کافی برای اثبات اثربخشی قرص مگنا آر ایکس و شناسایی تمام عوارض جانبی یا تعیین نتایج و اثرات درازمدت آن انجام نشده است.

با سلام به وبسایت تخصصی درمان ناتوانی های جنسی در مردان و زنان خوش امیدید 

موضوع بحث :چگونگی بزرگ سازی الت تناسلی آقایان با استفاده از بهترین قرص خارجی

این داروخانه صرفا در حوزه عرضه بهترین برند های داروهای جنسی دنیا فعالیت میکند

مقدمه: چندین داروی گیاهی قدرتمند در دنیا برای بزرگ سازی الت تناسلی اقایان به لحاظ طول و عرض وجود دارد با

یک جستجوی ساده در فضای وب میتوانید با قرص گیاهی مگنارکس پلاس امریکایی روبه رو میشوید 

ما در این بخش به معرفی و فروش داروی فوق میپردازیم

ترکیبات کاملا گیاهی در ساخت این دارو بکار رفته است

سه ماده اصلی مگنا Rx عبارتند از: پیگوم، ماکا و علف های هرز بز شاخی. پیگوم از یک درخت آفریقایی در مناطق کوهستانی آفریقا و ماداگاسکار به دست می آید. ماکا از آند در پرو می آید و توسط مردم محلی، از جمله اینکاها، برای ۲۰۰۰ سال استفاده شده است. علف های هرز بز شاخی نیز در چین، ژاپن و هیمالیا وجود دارد و طبق گفته های مختلف نوع چینی دارای ویژگی های تقویت غرائز جنسی نیز می باشد

داروی بزرگ کننده سایز الت مگناارایکس پلاس

مگنا آر ایكس+ كار بزرگ كردن آلت تناسلی مردان را خیلی سریع و آسان و به شكل غیر قابل باوری انجام می دهد. پزشكان بزرگتر و حجیم تر و سفت و سخت تر شدن آلت تناسلی مردان را امری كاملا ممكن و انجام شدنی می دانند. بسیار حیرت زده می شوید وقتی كه فقط در عرض زمان كوتاه چند هفته ای شاهد افزایش حجم و طول آلت تناسلی خود شوید به نحوی كه تا قبل از استفاده از مگنا آر ایكس+ اورجینال هیچ گاه تجربه نكرده اید. به جرات میتوان ادعا كرد كه در دنیا تنها قرصهای گیاهی مگنا آر ایكس+ انحصارا دارای فرمولی برای پروسه فعال سازی و رشد آلت مردان و همچنین بیشتر كردن میل جنسی و افزایش زمان نزدیكی برای رسیدن به اوج ارگاسم واقعی میباشد


دکتر جورج اگوایلر سازنده داروی مگناارایکس پلاس امریکایی میباشد

در بسیاری از كشور ها تعداد بسیار زیادی دانشكده های پزشكی و تحقیقاتی و تیم های متخصص پزشكی با تست و آزمایش هایی با دقت بسیار بالا در لابراتوارهای پیشرفته با صرف زمان زیاد روی این محصول گزارش كاملی از تایید اثر گذاری مگنا آر ایكس ارائه داده اند و بسیاری از پزشكان در سراسر دنیا این دارو را برای بزرگ كردن آلت های تناسلی مردانه كوچك تجویز می كنند. این محصول توسط دكتر جرج آگوایلار تولید شده است.

 دكتر جورج آگوایلار متخصص بیماری های مجاری ادرار و آلت تناسلی ، كسی كه در طول سی سال بر روی بیش از 70000 بیمار كه دارای مشكلات جنسی و تناسلی بوده اند تحقیق و بررسی كرده است. او برای رفع مشكل كوتاهی آلت مردان فرمول گیاهی موثری اختراع و به ثبت رساند كه اكنون بعد از تغییرات جدیدتری برای اثر پذیری بیشتر این محصول با نام مگنا آر ایكس+ ارائه شده است.

او عضو دو كالج اورولوژی میباشد و نظارت و سرپرستی بیش از 46 پزشك متخصص را به عهده دارد و همچنین در گذشته سمت مدیر كل انجمن اورولوژی را دارا بوده است.
پس از سالها تحقیق و تفحص در كمتر از 10 سال پیش دكتر جورج آگوایلار از كشف یك فرمول خارق العاده و حیرت انگیز پرده برداشت . این كشف اكنون به نام شناخته شده كه به راحتی در دستان شما قرار دارد. این محصول باعث افزایش طول و كلفتی آلت مردان می شود. و باعث بزرگتر شدن آلت شما به صورت دائمی و بدون بازگشت می شود

انتخاب مگنارکس میتواند اصولی باشد دارویی که شاخصه های زیر را داراست


مگنارکس دارای کیفیت برتر ساخت توسط سازمان اف دی ای امریکاست *

این دارو میتواند یک الگوی ساخت داروی جنسی در دنیا لقب بگیرد *

همه ساله در قاب رقابت بهترین داروهای جنسی در دنیاست *

اکثر پزشکان حوزه ناتوانی جنسی مگنارکس را در صدر نسخه های خود قرار داده اند *

مگنارکس پلاس در شرکت های بسیار معتبر جهانی نظیر سایت امازون بفروش میرسد *

مگنارکس دارای مهر تاییدیه اتحادیه غذا و داروی اروپاست*


این دارو برای درمان بیماری های زیر بکار میرد


بزرگ سازی الت تناسلی مردان از لحاظ درازا و حجم

درمان زود انزالی در اقایان بصورت گیاهی

درمان کمبود توان جنسی در اقایان

بهبود قدرت ایجاد روابط جنسی در مردان

کمک به تسریع در هیجانات جنسی در مردان

دارویی موثر برای جوانان و مردانی که از ناتوانی جنسی رنج میبرند

بهترین کش دهنده الت تناسلی هنگام ارتباطات جنسی

افزایش چشمگیر در لذت جنسی برای ذوجین

قرص بزرگ کننده شگفت انگیز الت اقایان

این قرص به بیش از یک میلیون مرد در دنیا کمگ کرده است که عملکرد و اعتماد بنفس خود را افزایش دهند 

سیستم تقویت الت تناسلی مردانه مگنارکس پلاس سریعترین روش توصیه شده پزشکان معتبر دنیا برای ارضای

جنسی مردان میباشد شما با استفاده از این دارو تنها در چند هفته کوتاه قدرت مردانگی خود را دوبرابر خواهید کرد

تاکنون هیچ داروی جنسی در دنیا نتوانسته از قرص مگنارکس سبقت بگیرد هیچ داروی جنسی سریعتر از مگنارکس عمل نمیکند

مشکلات جنسی خود را با ما در میان بگذارید تیم پزشکی ما در همه حال کنار شماست


برای خرید مگنا آر ایکس و اطلاع از قیمت محصول کلیک نمایید